Instalacja fotowoltaiczna – panele back-contact

Produkt oparty o pierwszy na Świecie panel fotowoltaiczny wykonany w technologii BACK – CONTACT;  Seraphim Eclipse  310W Mono  bez łączeń taśmowych (tzw. busbarów).

Niepowtarzalna  estetyka powoduje, że nikogo nie trzeba przekonywać, iż są to panele nowej generacji. To widać na pierwszy rzut oka.

Seraphim Eclipse  eliminuje odstępy  między ogniwami minimalizując straty elektryczne między nimi. Podzielony jest na 2 części, które są połączone szeregowo, z puszką połączeniową umieszczoną w środkowej tylnej części panelu.

Co ważne, Seraphim Eclipse Mono back contact lepiej wykorzystuje rozproszone światło słoneczne (przy zachmurzonym niebie lub zacienianiu paneli), co w naszym klimacie jest nie do przecenienia.

Panele uzupełnione są o falownik Growatt najnowszej generacji, co zapewnia najwyższą klasę instalacji.

Tak samo starannie dobieramy wszystkie podzespoły: nasze kable solarne mają 25 lat gwarancji i certyfikat TUV – podobnie jak złącza MC4.

Warto dodać, że   Seraphim jest wymieniany przez największą na świecie agencję finansową  Bloomberg  – New Energy Finance (BNEF) jako Moduł Poziomu 1 ( Bloomberg  opracował system  oceny poziomów dla producentów modułów fotowoltaicznych – poziom 1 to panele o najwyższych parametrach przy najkorzystniejszej cenie).


INWERTER:
Growatt TL3S spełnia wszystkie europejskie standardy i normy oraz bardzo wysokie parametry efektywności pracy. Posiada stopień ochrony IP 65 i może być montowany na zewnątrz lub wewnątrz budynku.
Dzięki szybkiemu systemowi śledzenia punktu mocy maksymalnej (MPP tracking), falownik uzyskuje bardzo wysoki współczynnik sprawności: 98,4%.
Wszystkie falowniki Growatt mają zdalny monitoring.

Podana cena zawiera wszystkie koszty elementów, dokumentacji, instalacji, dojazdu etc.

Przykładowe zestawy on-grid  (ceny brutto w tym VAT 8%) – panele monokrystaliczne 310W

Oraz wszystkie inne moce: od 1 kWp do 2 MWp – prosimy wysłać zapytanie.

Moc Blacho –
dachówka, 
blacha trapezowa
Dachówka ceramiczna  i betonowaMontaż na gruncie i dachu płaskim
4,34 kWp
(14 paneli)
19 700 zł22 850 zł24 940 zł
6,82 kWp
(22 panele)
27 528 zł28 950 zł32 800 zł
9,92 kWp
(32 panele)
34 711 zł37 8800 zł41 420 zł

Podana cena zawiera wszystkie koszty elementów, dokumentacji, instalacji, dojazdu etc.